O nas

Napis 4

JM STALE

Firma JM Stale sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej rozpoczęła swoją działalność w marcu 2016 roku. W pierwszym miesiącu działalności dostarczyliśmy 338 ton prefabrykacji zbrojeń, głównie pod elektrownie wiatrowe. Z każdym miesiącem idziemy o krok dalej…

 

Z uwagi na zwiększające się zapotrzebowanie na zbrojenia budowlane wraz z oczekiwaniem szybkich terminów ich realizacji, firma JM Stale podjęła decyzję o utworzeniu własnego parku maszynowego składającego się z nowych i zautomatyzowanych maszyn.

initial image
Ikona

wysoka jakość

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy z wysokiej jakości stali.

Ikona

szybka realizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia trafiały do naszych Klientów w ekspresowym tempie.

Ikona

dostawa

Dla wygody naszych Klientów zamówienia dostarczamy na terenie całej Polski.

initial image
Napis 23

ZBROJARNIA

Końcem 2019 roku na nasz zakład przyjechała prosto od włoskiego producenta MEP biglarka Focus 16 – maszyna do cięcia i gięcia prętów z kręgów, obsługująca zakres średnic od 6-16mm.


W sierpniu 2020 dotarła kolejna maszyna do cięcia prętów prostych – Superflex, obsługująca zakres średnic od 10-32mm. A w grudniu park maszynowy powiększył się o CS40 – dwugłowicowa
maszyna do gięcia prętów prostych oraz CER40 – specjalistyczna maszyna do gięcia łuków w dużym zakresie radialów przy maksymalnej długości pręta równej 15 m.


Dynamiczny wzrost zapotrzebowań w branży budowlanej sprawił iż w roku 2021 zostały zakupione kolejne maszyny – biglarka F13 do ciecia i gięcia prętów z kręgów z zakresu średnic od 6-10mm i trzy giętarki w tym P140.


Ponadto, firma JM Stale zatrudniając wykwalifikowanych pracowników realizuje zlecenia na pale czy kosze zbrojeniowe, które dostarczane są do klienta zespawane.

Napis 17

KONTAKT

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Biuro:

ul. 11 listopada 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zbrojarnia:

ul. Nowopogońska 1, 41-205 Sosnowiec